Engellere SON | Serebral Palsi | Otizm | Mikrosefali | Ankara Re

Engelli çocuklarımıza Umut olan Refleksoloji ile Mucize çocuk İpek yürümeyi nasıl başardı?
Klinik Refleksolog ve Psikolog Esat BAŞARAN ve Halil TABUR'un kurucusu oldukları Psikoakademi ve Refleksologlar Derneği bünyesinde uygulanan Refleksoloji tedavisi sonrasında tekrar adım atmayı başaran İpek ve Ailesi Fox TV de yayınlanan ''Bilsen Neler Oluyor''Programında yaşadıklarını anlattılar.
Dünyada yaygın olarak kullanılan ve Tamamlayıcı Tıp olarak Literatüre giren Refleksoloji biliminin gelişimine önemli katkılarda bulunan Uzmanlarımız bu anlamda yaptıkları yenilikler ve buluşlarla dünyada ve ülkemizde birçok ödüller aldılar.
Özellikle Engelli bireylerde Refleksoloji sonrası çok ciddi sonuçlar elde eden Klinik Refleksolog ve Psikolog Esat Başaran ve Halil Tabur bu anlamda yaptıkları bilimsel çalışmaları Amerika'da yayınlandıktan sonra Dünyanın birçok yerinde kabul görmesi ile Refleksoloji uzmanlarımız ve bilim otoritelerinin deyişiyle ''Felci Tarihe Karıştırdı''
Nörolojik bütün rahatsızlıkların tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan refleksoloji tüm dünyada özellikle doğal olması ve uzman ellerde yapılması koşulu ile yan etkisi olmamasından dolayı sıklıkla tercih ediliyor.
Ülkemizde yoğun ilgi sonucu 34 Şubesi ile hizmet veren Psikoakademi Bir Avrupa Üniversitesi ile ortak hareket ederek bu bilimin gelişmesine katkıda bulunmaya ve Refleksoloji ile tanışmak isteyen bireylere bu hizmeti ulaştırmaya devam ediyor. Yurt dışından birçok insan Ülkemizdeki bu gelişmeleri yakından takip ediyor ve ilgi gösteriyorlar.
Daha detaylı bilgi için ;  www.refleksoloji.org

Refleksoloji Ankara iletişim; 0312 443 08 17

Necatibey Cad. No:22/31 - Kızılay
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !