BURSA SPOR ''HAKAN PALA''

 
                   
 
2.Başkanımız Osman Çelik, Alt Yapıdan Sorumlu Yöneticimiz Necmettin Kocaman ve Alt Yapı Koordinatörümüz Adnan Örnek, geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza sonucu omuriliğinden ameliyat olan Paf takımı oyuncumuz Hakan Pala`yı evinde ziyaret ettiler.

2.Başkanımız Osman Çelik, genç futbolcumuza Bursaspor kilimi hediye ederek şifalar diledi. Çelik " Hakan Pala`ya bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kendisini çok iyi gördüm. Morali gayet iyi. Yönetim Kurulu olarak kendisi ile yakınen ilgileniyoruz. Kendisinin tedavisi için Türkiye`nin en iyi doktorlarından Esat Başaran`dan randevu aldık. İstanbul`da gerekli tedaviyi görüp inşallah eski sağlığına kavuşacak. " dedi.

Alt yapıdan sorumlu yöneticimiz Necmettin Kocaman ise Yönetim Kurulunun her zaman Hakan Pala`nın yanında olduğunu söyledi. Kocaman " Özellikle 2.Başkanımız Osman Çelik kendisinin tedavisi için her türlü çabayı gösterdi ve tedavisinin İstanbul`da sürmesi için gerekli girişimleri yaptı. Hakan`a ve ailesine tekrardan geçmiş olsun diliyoruz " dedi.

Hakan ise ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını " Bursaspor camiasının ne denli büyük olduğunu biliyordum. Bu yaşadığım olaydan sonra gelen desteklerle bir kez daha anladım. Allah herkesden razı olsun. Omuriliğimden 2 ameliyat oldum. Şimdi Osman Başkanımızın sağladığı fırsat ile İstanbul`da tedavi göreceğim." dedi.

Kaynak: Bursaspor.ogr.tr

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !