BİZ KİMİZ

                                   

                       

 

 

BİZ KİMİZ:

Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi 2004 Eylül ayında Psikolog ve Refleksoloji Uzmanı Esat Bin Zürare Başaran ve Halil Tabur tarafından İzmir Alsancak semtinde kuruldu.

Danışmanlığını Prof. Dr. Şenol DANE' nin yaptığı merkez, psikolojik danışmanlık hizmetlerine yeni bir ruh ve yeni bir imaj getirecek yenilikçi bir anlayışla hizmete başladı.

Bireysel psikolojik danışmanlık, test hizmetleri ve önemli bir boşluk olan aile danışmanlığı konularında danışanlarına bay ve bayan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yine psikoakademi Türkiye' ye, engellilere bir süredir gelişmiş ülkelerde uygulanan ve önemli başarılara vesile olan refleksoloji uygulamalarını getirerek engelli bireylerin rehabilitasyonunda önemli bir boşluğu doldurdu. Bu konudaki başarıları sık sık yazılı ve görsel basın aracılığıyla kamuoyuna yansıtılan Psikoakademi, refleksoloji uygulamalarında yeni bir kuram ortaya atarak bu bilimin gelişmesi adına önemli başarılara imza attı. Psikoakademi markası nörolojik ve psikolojik rahatsızlıkların refleksoloji ile desteklenip, rahatsızlıkların giderilmesinde tamamlayıcı tıbba ilgi duyan insanların ilgi odağı haline geldi. Bugün Prof. Şenol DANE' nin danışmanlığında Esat ve Halil Beyin kontrolündeki refleksoloji uygulamaları, yeni açılan Ankara Balgat, İstanbul Üsküdar, İzmir Güzelbahçe şubelerinde devam etmektedir. Yeni şube açılışları planlanmaktadır.Psikoakademi personeli, Esat ve Halil Beyin yanısıra yurtdışı eğitimli refleksoloji uzmanları, aynı zamanda bay ve bayan uzman psikologlardan ve kişisel gelişim uzmanlarından oluşur.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !